Szafy na wymiar

Home / Szafy na wymiar

SZAFY

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów szaf na wymiar. Do wyboru proponujemy szafy z drzwiami uchylnymi ,,Niki” i ,,Niki lux” ,,Komfort” oraz szafy z drzwiami przesuwnymi ,,Efekt” ,,Multi” ,,Vista” jak i również ,,Smart”

NIKI – NIKU LUX – KOMFORT

Niki to system szaf 1,2,3,4 drzwiowych oraz szafa narożna. Daję to możliwość zamówienia dowolnej szerokości szafy. Szafa Niki lux to system szaf 2-3 drzwiowych z lustrem oraz szafa narożna. Tak jak w systemie szaf Niki daję to możliwość zamówienia dowolnej szerokości szafy.

Szafa Komfort posiada usztywniajacy profil na całej wysokości drzwi zamiast uchwytu. Atutem szaf Niki, Niki lux i Komfort jest szeroki wybór kolorów płyt, dowolna aranżacja wnetrza oraz możliwość zastosowania lustra.

ZDJĘCIA….

EFEKT – MULTI – VISTA

Szafy Efekt , Multi i Vista to produkty, które spełniął Państwa oczekiwania. System drzwi przesuwnych pozwala na ekonomiczne wykorzystanie miejsca.

Zastosowany system drzwi suwanych posiada metalowe prowadnice i łożyska. Mebel wyposażony jest w szczotki odbojowe. Istnieje możliwośc domówienia lustra oraz szuflad wewnetrznych.

Wykończenie krawędzi tworzywem ABS oraz aluminiowe profile na drzwiach nadają estetyczny wygląd i trwałość. Zmienne wymiary (szerokość, głebokość jak i wysokość) oraz możliwość własnej aranżacji wnętrza czynią nasz wyrób uniwersalnym.

Dodatkowym atutem szafy Multi i Vista jest możliwość zastosowania wypełnień drzwi lakobelem w kolorach RAL, co zwieksza atrakcyjność produktu.

A dla bardziej wymagających klientów proponujemy ,oprócz wszystkich wcześniej wymienionych zalet szaf przesuwnych możliwośc wyboru lakobela dekoracyjnego w ponad 1 000 000 wzorach dostępnych na www.fotolia.pl

ZDJĘCIA

SMART

Szafa smart charakteryzuje się delikatnymi profilami, mniej widocznych elementów metalowych. Szerokość szaf od 90 do 250 cm, zmienna wysokość i głębokość, różny układ wnetrza – półki, drążki, szuflady.Wózki z metalowym łożyskiem o wytrzymałości do 50kg

ZDJĘCIA